Oliebollenactie 2020

30 november 2020


Ook dit jaar houden we bij TC Zuid weer een oliebollenactie. Nog meer dan voorgaande jaren hebben we jullie hulp nodig om een mooi bedrag voor onze vereniging binnen te halen. Vanwege corona staan we dit jaar niet bij Tuincentrum Peer, maar wordt je bestelling thuisbezorgd.

De oliebollen worden gebakken door banketbakkerij Jolink. Een zak van 5 oliebollen kost 5 euro. Meer dan de helft van de opbrengst gaat naar onze vereniging.

 

Hoe werkt het
Iedereen kan tot 23 december oliebollen bestellen door een mail te sturen naar [email protected]. Vermeld het aantal oliebollen dat je wil bestellen en je adres. De oliebollen worden op maandag 28 december vers gebakken door banketbakkerij Jolink. Nog dezelfde dag zorgen we dat de bestelling bij jou wordt thuisbezorgd (tussen 10.00 en 13.00 uur). Betaling graag contant en gepast bij bezorging.

Competitieteams
De aanvoerders van competitieteams zorgen voor de verkoop van de oliebollen binnen het competitieteam. Speel je competitie? Dan benadert jouw aanvoerder je over deze oliebollenactie.

Verkoop door jeugdleden
Ook jeugdleden gaan dit jaar weer oliebollen verkopen. Zij hebben hierover apart informatie ontvangen.

Bestel ook!
Met hulp van iedereen hopen we dat de verkoop een groot succes wordt en een mooi bedrag voor onze vereniging oplevert!

De oliebollencommissie 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 314 333 965

Address

Stokhorstweg 5a
7006 GA Doetinchem