Bestuur update ALV 28 november 2023

16 december 2023

Ook op deze Algemene Leden Vergadering waren weer voldoende leden aanwezig om een geldige vergadering te houden. Fijn om te zien dat we betrokken leden hebben. 

De agendapunten voor de vergadering waren vooraf gedeeld. De voornaamste onderwerpen waren:

Begroting 2024

De begroting 2024 is vastgesteld. Onze vereniging staat er financieel goed voor. We zullen ook in 2024 doorgaan met het uitvoeren van (groot) onderhoud.

Contributie en vrijwilligersbijdrage 2024
De contributie voor 2024 wordt niet verhoogd. Senioren betalen ook in 2024 € 180,- en junioren € 90,-. Voor dit bedrag kun je een heel jaar onbeperkt tennissen en padellen.
De vrijwilligersbijdrage voor senioren wordt verhoogd van € 25,- naar € 50,-. Dit moet meer leden aansporen om 2x per jaar een vrijwilligerstaak uit te voeren. Als je dat doet kun je de vrijwilligersbijdrage terug verdienen en help je gelijk de club.  Voor de leden die niet kunnen/willen is de verhoogde bijdrage passend omdat we steeds vaker betaalde krachten in moeten schakelen om taken te vervullen. 
In de combinatie van contributie en vrijwilligersbijdrage behouden we de cultuur van de club: sporten voor iedereen toegankelijk maken doordat alle leden participeren in uitvoerende taken. 

TC Zuid 50 jaar
In 2024 bestaat onze vereniging 50 jaar. Inmiddels zijn al veel leden begonnen met voorbereidingen voor diverse activiteiten. Het wordt een speciaal jaar. Sporten en samenzijn in het kader van ons jubileum. De geplande activiteiten worden op diverse manieren gedeeld met jullie (deze update, clubhuis, etc.). De eerste activiteit is op 19 januari 2024 Winterdubbel

De notulen van de ALV vind je als bijlage bij deze update.
Het was weer een inspirerende ALV. Ik dank alle vrijwilligers voor hun inzet en enthousiasme. 

Van jullie voorzitter: Edo Bosga

Notulen ALV 28 november 2023.pdf

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 314 333 965

Adres

Stokhorstweg 5a
7006 GA Doetinchem

KVK-nummer

40120057